Kayseri Rent a Car Kış Kampanyası | Compass Rent a Car - Kayseri Araba Kiralama - Kayseri Araç Kiralama

Compass Kayseri havalimanı kiralık araç firması 15 Ekim ile 15 Mart tarihleri arasında 15 günlük kiralayacağınız araçlar için %10 indirim kampanyası uygulamaktadır

MİNİ HABERLER
8.16
9.71
türkçe
ingilizce
almanca
Kayseri Rent a Car Kış Kampanyası Kayseri Rent a Car Kış Kampanyası Compass Kayseri havalimanı kiralık araç firması 15 Ekim ile 15 Mart tarihleri arasında 15 günlük kiralayacağınız araçlar için %10 indirim kampanyası uygulamaktadır. Bu indirim kampanyası yurtdışından gelen gurbetçilerimiz için cazip bir kampanyadır. Ayrıca 28+ günlük kiralamalarda navigasyon kullanımında herhangi bir ücret talep edilmiyor.Bu kampanya ekonomik ve orta sınıf araçlar için uygulanmaktadır. Kampanyamız lüks araçlar için geçerli değildir.

Compass Kayseri havalimanı rent a car firması en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat politikası ile Kayseri araç kiralama sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan araçlar periyodik bakımları yetkili servislerce yapılmaktadır ve araçlarımız garanti süreleri bitmeden yenilenmektedir. Müşterilerimizin can güvenliği birinci önceliğimizdir.

Kayseri havalimanında araba kiralamada profesyonel ekibiz ile hizmetinizdeyiz. İnternet sayfamızdan kolaylıkla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.